Дубівський навчальний заклад №3

Святкування Нового 2019 року в садочку

Колективний перегляд в молодшій групі "Веселка" (2018 Р.)

Вихователь: Кушнір Аліна Михайлівна

Тема: Три бажання для Золотої рибки

Мета: Вчити дітей відповідати на запитання вихователя одним словом або повним реченням, вправляти у чіткій вимові звука [с]; розвивати вміння; ознайомити з новими словами "струмок", "парасолька", "озеро" та активізувати знайомий словниковий запас; повторити назви геометричних фігур, назви кольорів; ознайомити дітей з поняттям кругообігу води в природі, як утворюються струмки, озера, з властивостями води та кінетичного піску; вправляти у виконанні артикуляційних вправ "пісенька язичка"; стимулювати розвиток слухової пам'яті, уважність, логічне мислення; розвивати рухову активність, координацію та чіткість рухів, дрібну моторику пальців рук та сенсорні здібності; вчити помічати красу природи та створювати композицію згідно власних естетичних поглядів і вподобань; виховувати доброзичливість, дбайливе тавлення до навколишнього середовища, бути захисниками природи.

Педагогічний лекторій                                 Тема: Розвиток мовлення дітей засобами художньої літератури (2018 р.)

Свято 8 березня в ясельній групі "Малятко" 2018 р.

Конкурс "Вертеп 2015"
 P.S. Наші дітки були найкращі!!!

Оновлення в розділах відео та фотогалереї. Приємного перегляду...

Шановні відвідувачі сайту,адміністрація всіх вітає з весняним святом!Любіть один одного, даруйте тепло своїм сім'ям і нехай у ваших серцях вічно панує весна!                         А також пропонуємо переглянути оновлення в розділі фото, відеогалереї та в мережі груп :)

Осінь. Різнобарвна, розмаїта. Спочатку вона пишна, золота й сонячна, а потім сумна, дощова, холодна. Восени красиво. Листя на деревах постійно змінює колір, а згодом і зовсім опадає на землю, вистилаючи її м’яким килимом.

У середині осені з’являється  чарівний острівець тепла й сонячної погоди, який називається бабиним літом. Його особлива прикраса - сріблясте тонке мереживо павутини, що блищить у кожному кутку.

Всюди цвітуть яскраві осінні квіти - айстри, жоржини, хризантеми. Після дощу в лісі багато грибів. На кущах спіють ягоди. У садах теж пора урожаю - стиглі яблука, груші, горіхи, виноград.

Осінь часто непогожа. За густими хмарами ховається небо, йде дощ – то дрібний, що настирливо накрапає, то сильний, холодний, що може йти без зупинки цілий день, а то й кілька днів поспіль.

Буйство кольорів змінюється прозорістю та сірістю в кінці осені. Тільки ясне синє небо не втрачає своєї яскравості. Збирають урожай в полях, садах, городах. Потім прибирають сухе листя у дворах і на вулицях. Голими стоять дерева, часто дме сильний вітер, йде дощ. Холоднішає. Люди все більше поспішають сховатися в будинках і квартирах. З прощальними криками відлітають у вирій птахи. Відчувається, що скоро настане зима.

Весна - найкрасивіший і чарівніший час року. Настання весни ми очікуємо з особливим нетерпінням і хвилюванням. Зимові морози і снігові заметілі відступають від одного тільки проблиску сонячних березневих променів. Свято весни символізує пробудження природи, початок нового і світлого періоду, з яким у кожного пов’язані надії на позитивні зміни в житті.

У цей святковий день 8 березня хочеться побажати всім жінкам: нехай збудуться всі ваші найзаповітніші мрії. Нехай всі негаразди обійдуть вас стороною. Нехай ваші душі зігріються теплим весняним сонцем. Нехай удома вас чекають тільки веселий настрій і посмішки близьких. Зі святом вас.

12 лютого 2013 року, Надія Петрівна Руснак взяла участь в ІІ (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів "Вихователь року". Завдяки своєму досвіду, знанням та вмінням вона зайняла 1 місце і була визнана "Вихователем року" Тячівського ройону.

Так ми зустрічали в садочку Новий Рік та Різдво Христове!!!

Ой струнка ялинка в нас!

Скільки сяє тут прикрас!

Ми зібралися юрбою -

Разом з піснею новою

Рік Новий стрічать!

27 листопада 2012 року в нашому садочку відбулося відкрите методичне об'єднання вихователів старших груп.

Руснак Надія Петрівна (вихователь старшої групи) провела районне заняття на тему: "Математичними стежинами у пошуках пелюсток квітки-Семицвітки". Інтегроване заняття з приорітетом логіко-математичного розвитку та комп'ютерної грамоти дітей старшого дошкільного віку (сфери діяльності "Люди", "Природа").Його відвідали 35 педагогів з усього Тячівського району.

В процесі заняття діти показали математичні знання та вміння володіти комп'ютером.

Вони створили книгу дослідника,

за що і були нагороджені грамотою!