Хореографічний гурток "Веселі танцюристи"

Керівник гурта: Кушнір Мирослава Миколаївна

Девіз гуртка: "Відкривай в кожній дитині душу творця,

Дай їй змогу пробудитися і розквітнути."

Хореографічний гурток "Веселі танцюристи" - існує в ДНЗ з жовтня 2012 року. Заняття відвідують діти 5-6 років.

Мета гурткової роботи: Допомогти дітям старшого дошкільного віку в музично-дидактичній грі увійти у світ музики, знайти свої особисті форми спілкування з нею, відчути і пережити її емоційно як радість та задоволення, сприяти засвоєнню музичних знань в ігровій практиці.

Завдання гурткової роботи:

1. Розвивати природну музикальність дітей та початкові навички музикування, особистість, здібності до творчості.

2. Створювати передумови до формування творчого мислення.

Окрім головних у гуртковій роботі вирішуються і такі завдання:

• виховання інтересу та любові до музикування;
  • знайомство з різноманітністю світової музичної культури та практикою музикування;
  • установлення взаємозв'язку між самостійними вміннями дітей та високою музикою, виховання якої поки що не можливо;
  • розвиток емоційності дітей, як важливішої основи їх внутрішнього світу і здібності сприймати та розуміти музику;
  • формування якостей, які сприяють самоствердженню особи: самостійності та вільності вибору, особистості сприйняття і самовиразу.

Розклад занять: вівторок, четвер з 16.00 до 17.00 год.

Гурткова робота планується з дітьми старшої групи. Кількість дітей - 20 осіб.